23 грудня 2021 р. у приміщенні Дніпропетровської обласної адміністрації відбулась урочиста церемонія нагородження переможців обласних конкурсів «Молоді вчені – Дніпропетровщині», «Краща рада молодих вчених» та «Кращий молодий вчений». У заході прийняла участь заступник голови облдержадміністрації Ольга Горб. Молодих науковців ДДМУ як переможців ряду конкурсів запрошено для участі у церемонії нагородження.

Зокрема, у конкурсі проектів «Молоді вчені – Дніпропетровщині» стала переможцем Ніколайчук Мирослава Анатоліївна, асистент кафедри інфекційних хвороб, із проектом «Роль порушень метаболізму вітаміну D3 у хворих на хронічний вірусний гепатит С та вплив перорального холекальциферолу на ефективність противірусної терапії».

У конкурсі «Кращий молодий вчений» третє призове місце зайняла Суська Ксенія Сергіївна, асистент кафедри професійних хвороб, клінічної імунології і клінічної фармакології.

Усі номінанти отримали дипломи обласного конкурсу та цінні призи для втілення подальших розробок. Вітаємо молодих вчених ДДМУ зі значними досягненнями у 2021 р. Так тримати і не збавляти обертів, ви наша надія на майбутнє!