Доброю традицією на кафедрі внутрішньої медицини 1 стало проведення передноворічного засідання студентського наукового гуртка у форматі «квизу», або «Що? Де? Коли?». З року в рік ця подія привертає увагу багатьох активних студентів. Не став винятком і 2021 рік, адже новорічне засідання відвідало понад 50 учасників, студентів 4 курсу, і навіть лікарів-інтернів.

Питання, які ставилися, були присвячені різноманітним терапевтичним проблемам; історії медицини і історії нашого медичного університету. І, звісно, відповіді на питання потребували не лише глибоких знань з терапії, а й кмітливості і широкого кругозору.

Переможцями серед семи команд стала команда «Сніжок» (1 десяток); друге місце посіла команда «Агоністи здорового глузду» (11 десяток); бронзу виборола команда «Пробіотик» 3 десятку 4 курсу медичного факультету. Окремо хочемо відзначити команду російськомовних іноземних студентів, які в запеклій боротьбі посіли 6 місце!

Усі учасники отримали на згадку про гру солодкі сувеніри із символікою ДДМУ. Але найголовніше – змагання принесли  масу задоволення!