Меню
  • students-april

В. о. ректора ДДМУ, академік НАМН України, доктор медичних наук, професор Тетяна Перцева в інтерв’ю 11 каналу розповіла про особливості цьогорічного вступу до вищих навчальних медичних закладів. Вона відповіла на актуальні питання стосовно вступної кампанії в умовах воєнного стану.

Напрями підготовки медиків у ДДМУ - це «медицина», «стоматологія», «фізична реабілітація, ерготерапія», «фармація».

У 2022 році умови прийому значно змінилися:

  • по-перше, цього року немає ЗНО, але є національний мультидисциплінарний тест;
  • по-друге, 150 балів, які були в минулі роки, не є обов'язковими. 100 балів  - мінімальна кількість, з якою майбутні абітурієнти мають право подавати документи на вступ;
  • третє - сертифікати минулих, 2020-21 років, приймаються для участі в конкурсі, можливо їх комбінувати.

Війна в Україні триває вже вісім років. У зв’язку з цим, після 2014-го року почалися серйозні корективи навчальних програм, зокрема щодо воєнно-польової хірургії, воєнно-польової терапії, військової епідеміології, військової гігієни. Крім того, на базі університету була відкрита кафедра медицини катастроф та воєнний медичної підготовки й почалась підготовка офіцерів запасу з напряму "медицина".

Кількість бюджетних місць в цьому році лишається на рівні минулого - 270 на спеціальність "медицина",  10  - на "фізичну реабілітацію, ерготерапію", на "фармацію" та "стоматологію" – вступ тільки за контрактом. До речі, незважаючи на рівень інфляції, ми вирішили не змінювати вартість навчання і залишити її на  рівні минулого року.

За 105 років існування Дніпровський державний медичний університет підготував та випустив майже 55000 лікарів, які працюють в нашій країні та за її межами. В цьому році  ми випустили 730 випускників, із них майже 300 - іноземні студенти.

Ми запрошуємо наших майбутніх абітурієнтів! Перш за все мотивуємо їх якістю надання освіти, і це є головним пріоритетом.