21 грудня  2022 року відбулося чергове онлайн-засідання ГО з питань патології дихальної системи. Лікарі-інтерністи пульмонологи кафедри внутрішньої медицини 1 поставили перед собою завдання знайти відповіді на складні питання пульмонології.

З доповіддю щодо діагностики та лікування хворих з плевральними випотами виступила завідувачка кафедри внутрішньої медицини 1, професорка Людмила Іванівна Конопкіна. Важливе питання щодо висвітлення такого діагнозу, як гіпостатична пневмонія порушила доцентка Тетяна Володимирівна Кірєєва. Про те, коли треба заспокоїти пацієнта, а коли не зволікати з допомогою при кровохарканні доповіла доцентка Олена Валеріївна Мироненко. Кандидатка медичних наук Юлія Василівна Губа дослідила питання гіпереозинофілії у пацієнтів з респіраторною патологією, а докторка філософії Марія Андріївна Крихтіна впорядкувала знання щодо уражень легень фіброзуючого характеру. Підсумовуючи, доцентка Наталія Анатоліївна Саніна довела доцільність і необхідність реабілітаційних заходів для пацієнтів пульмонологічного профілю.

Питання та відповіді, які прозвучали на засіданні, є актуальними і стануть у пригоді нашим колегам.