Студенти 5 курсу міжнародного факультету ДДМУ поділилися враженнями про клінічний цикл.

Дана Орев, п’ятикурсниця міжнародного факультету ДДМУ, староста групи:

«У нас був чудовий клінічний цикл на кафедрі пропедевтики дитячих хвороб та педіатрії 2 з нашими викладачами Ольгою Облонською та Світланою Самсоненко.

Викладачі докладали усіх зусиль, щоб поділитися своїми знаннями. Щодня вони брали нас на зустрічі з пацієнтами. Ми збирали анамнез, обстежували пацієнтів. Обговорювали реальні клінічні випадки, нам перекладали, коли це було необхідно та пояснювали все, що нас цікавило. Загалом ми отримали прекрасний досвід навчання!

Дякуємо  завідувачці кафедри професору Людмилі Вакуленко, яка заохочує своїх співробітників та лікарів надавати якісну клінічну освіту. Велика  їм подяка!»