Іспит відбувся 15 червня 2023 року на кафедрі фізичної реабілітації, спортивної медицини та валеології ДДМУ (завідувач – професор Олег Борисович Неханевич).

Це вже третій випуск бакалаврів зі спеціальності 227 "Фізична терапія, ерготерапія".

Голова екзаменаційної комісії - професор Олександр Іванович Кальбус. Заступник голови комісії – декан  факультету медицини і фармації, професор Сергій Володимирович Козлов.

Іспит складали 20 студентів 4 курсу бакалаврського рівня вищої освіти, 17 з них очно, 3 - дистанційно.

Студентам, що складали іспит наживо, треба було подолати 8 станцій з практичними завданнями, де вони мали продемонструвати не лише теоретичні, й практичні навички роботи з умовним пацієнтом. Наприкінці треба було зробити розбір виконаних завдань і відповісти на питання, де саме були допущені помилки.

Як повідомили в екзаменаційній комісії, всі студенти склали іспит успішно.

Очікуємо цьогорічних випускників на вступ до магістратури ДДМУ за спеціальністю "Терапія та реабілітація"!