Захід відбувся наживо 7 червня на кафедрі неврології ДДМУ. До участі були залучені студенти 4 курсу та гуртківці.

Першим етапом олімпіади, у якому взяли участь 18 учасників, стали цікаві тестові завдання. До другого туру за рішенням викладацької комісії перейшли 12 студентів, які мали продемонструвати знання неврологічних симптомів, швидкість реакції й вміння обґрунтовувати свою думку. У третьому турі пʼятеро найкращих знавців неврології демонстрували практичні навички неврологічного огляду.

Призерами олімпіади стали: 3 місце - Микола Бойко, 2 місце - Дарина Слинько. Переможницею олімпіади обрано студентку 5 курсу Наджафову Лейлу.

Олександр Іванович Кальбус, завідувач кафедри неврології, вручив призерам заслужені нагороди та грамоти.

Дякуємо нашим студентам за ініціативу та цікавість до неврології. Нехай навчання буде цікавим та захоплюючим!