18 – 24 червня 2023 року відбулася Міжнародна літня школа з експериментальної електрохімії eSPARK, в роботі якої взяли участь співробітники кафедри біохімії та медичної хімії ДДМУ – доцент Ольга Нетроніна та старший викладач Ольга Абраімова.

Практичні заняття проходили у Варшаві, в лабораторіях Інституту Фізичної Хімії Польскої Академії Наук.

Міжнародна літня школа з експериментальної електрохімії - це навчальна програма з теоритичними та лабораторними заняттями, яка охоплювала широкий спектр фундаментальний електрохімічних лабораторних практик, а саме біосенсори, основи скануючої електрохімічної мікроскопії, мікрофлюїдика. Ці методи, зокрема мікрофлюїдіка та біосенсорика, лежать в основі розвитку новітніх технологій, що об’єднуються назвою «organ-on-chip» та є одними з найперспективніших напрямків для біохімічних та фармакологічних досліджень на сьогодні.

Дякуємо за запрошення колегам з Інституту Фізичної Хімії ПАН, за можливість освоєння нових навичок та здобуття нових кваліфікаційних компетенцій.