Сьогодні дуже важливо дбати про своє психологічне здоров'я, щоб протистояти викликам війни. Ми всі переживаємо стрес, наслідками якого на психічному рівні можуть бути порушення концентрації уваги, пам’яті, логіки і швидкості мислення, критичного сприйняття ситуації та своїх дій.

Однак життя продовжується, продовжується освітній процес. Мабуть, найголовніше під час війни – це стабільний психологічний стан, без якого життя та навчання в кризових умовах не можуть бути успішними. Щоб допомогти нашим студентам, фахівці кафедри психіатрії, наркології і медичної психології Дніпровського державного медичного університету пропонують ефективні прийоми самодопомоги – прості техніки, які допоможуть впоратися зі стресом і швидко привести себе до ладу.

Довготривалі методи боротьби зі стресом відомі широкому загалу. Це правильне харчування, здоровий і тривалий сон, спорт, відпочинок та зміна ставлення до недосконалого світу загалом. Проте, що робити, якщо можливості налагодити правильний режим немає, а зі стресом потрібно боротися тут і зараз? У нагоді стануть дієві техніки.