Студенти ДДМУ Гліб Невський та Влада Мітіна відвідали та представили університет на конгресі УСЛ (Української студентської ліги), який проходив у Львові 3 – 5 грудня.

Рада студентів ДДМУ є асоційованим членом УСЛ. Студенти отримали нові навички та познайомились з новими цікавими людьми. Про свої враження розповів делегат – студент ДДМУ Гліб Невський:

"Я був делегатом на з’їзді УСЛ у Львові. Попри незвичний формат конгресу як для студента медичного спрямування, все пройшло надзвичайно цікаво. Нові обличчя і взагалі новий погляд на роботу студентського самоврядування зсередини. Додатковим бонусом від поїздки був відпочинок і прогулянки старовинним містом з друзями. Хочу подякувати організаторам за такий цікавий захід, та студраді університету, що надала можливість взяти участь у конгресі."