З 1 вересня розпочалася первинна спеціалізація (інтернатура) для випускників медичних ВНЗ. 555 лікарів-інтернів прийшли на практичну частину навчання в лікарні Дніпропетровської області.

На кафедрах Дніпровського державного медичного університету лікарі-інтерни опановують 21 лікарську спеціальність відповідно до нових стандартів інтернатури 2022 року.

Навчання в інтернатурі відбувається тільки в аудиторному форматі та на клінічних базах кафедр університету. Кожен інтерн має чітко розуміти, що засвоїти спеціальність, яку він обрав, можна тільки безпосередньо в лікарнях, симуляційному центрі, маніпуляційних, операційних та біля лікарняних ліжок, адже інтернатура - це початок їх довгого шляху в процесі особистого безперервного професійного розвитку.