29 вересня 2022 року у Дніпровському державному медичному університеті за підтримки міжнародного благодійного фонду Help Ukrainian Hospitals (Вісконсін, США) відбувся лекційний навчальний захід на тему «Масивна трансфузія та коагулопатія».

Лектор - Ром Стівенс, доктор медичних наук, FCCM, професор анестезіології та медицини Університету медицини та наук Розалінди Франклін, Північний Чикаго, Іллінойс, США), представив сучасні принципи поповнення гострої масивної травматичної крововтрати та поділився досвідом лікування поранених в Іраку та Афганістані з аудиторією в понад 150 молодих лікарів.

Для вдосконалення навчального процесу на кафедрі анестезіології, інтенсивної терапії та медицини невідкладних станів ФПО професор Ром Стівенс подарував сучасний портативний УЗД-апарат, який дозволить впроваджувати у навчання міжнародні стандарти приліжкової діагностики критичних станів та візуалізацїі при проведенні катетеризації судин та регіонарних технік анестезії.

Дякуємо професору Рому Стівенсу за допомогу та безцінні знання.

Разом переможемо!