23 червня 2023 року відбулося засідання вченої ради університету під головування ректора, академіка НАМН України, професора Т.О. Перцевої.

Урочисте сідання розпочалося з гімну України.

Відповідно до порядку денного вчена рада заслухала звіти голів державних екзаменаційних комісій (ДЕК).

Медичний факультет, спеціальність «Медицина» – професор Т. А. Хомазюк.
Міжнародний факультет, факультет медицини і фармації, спеціальність «Медицина» (іноземні студенти) – професор В. П. Кришень.

Медичний факультет, спеціальність «Фізична терапія, ерготерапія» – професор О. І. Кальбус.
Стоматологічний факультет, спеціальність «Стоматологія» – професор О. А. Глазунов.

Вчена рада затвердила звіти голів ДЕК.

Перший проректор професор І. С. Шпонька зачитав наказ ректора № 423 від 23.06.2023 «Про завершення навчання». У 2023 році заклад закінчили 746 осіб, у тому числі 288 іноземців із 17 країн. За спеціальністю «Медицина» – 551 випускник, «Фізична терапія, ерготерапія» – 20 випускників, за спеціальністю «Фармація» – 62 випускники, «Стоматологія» – 113. Крім того, атестацію пройшли 519 лікарів-інтернів, які отримали сертифікати лікаря-спеціаліста.

За другим питанням порядку денного вчена рада затвердила кандидатури випускників 2023 року для заохочення та в урочистій обстановці нагородила їх.

До «Золотої книги» університету занесено:

Медичний факультет

• Сисоєву Наталію Іванівну

Грамотою ректора університету відзначено:

Медичний факультет

• Абіді Марієи
  • Кедан Шаукат
  • Сакран Алаа

Згідно з порядком денним вчена рада розглянула конкурсні питання щодо присвоєння вчених звань. Шляхом таємного голосування присвоєні вчені звання професора О. В. Царьову (кафедра анестезіології та інтенсивної терапії), доцента К. О. Ярошенко (кафедра хірургії 1 та урології).

Вчена рада розглянула інші поточні питання діяльності університету.

На завершення засідання голова вченої ради подякувала колективу за згуртовану роботу під час проведення підсумкової атестації випускників 2022/2023 навчального року.

Під оплески учасників засідання пролунав гімн університету.