"Те, що ми знаємо, – обмежено, а те, що ми не знаємо, – нескінченно" - П'єр-Симон Лаплас

23 лікарі-інтерни з початку вересня стали учасниками навчального процесу на кафедрі неврології ДДМУ (завідувач  - доцент, доктор медичних наук О. І. Кальбус).

Навчання інтернів за фахом «неврологія» проводиться на клінічній базі відділення неврології №1 КЗ "ДОКЛ ім. І.І. Мечникова" ДОР". На клінічній базі освітньої частини інтернатури лікарі мають змогу оглянути пацієнтів із рідкісною неврологічною патологією, стати учасниками процесу проведення люмбальної пункції, побачити використання новітніх стандартів лікування неврологічних хвороб. Чудовим початком інтернатури стало відвідування клініко-діагностичної лабораторії лікарні ім.  Мечникова.

Фундаментом для поглибленого вивчення дисципліни "неврологія" є знання анатомії нервової системи. Майбутні неврологи мають змогу закріплювати знання з курсу топічної діагностики захворювань нервової системи на кафедрі анатомії людини ДДМУ.