Співробітники кафедри дитячої хірургії, ортопедії та травматології ДДМУ (завідувач - професор Валерій Дігтяр) спільно з лікарями Регіонального медичного центру родинного здоров'я на чолі з генеральним директором Олексієм Власовим взяли участь у вебінарі з хірургічного лікування і профілактики фантомних болей у пацієнтів з ампутованими кінцівками.

Новітніми методами лікування та практичним досвідом поділилися американські колеги, представники потужних медичних шкіл Бостону та Мічигану за ініціативи та підтримки Harvard Medical School, Massachusetts General Hospital, University of Michigan Gennadiy Fuzaylov, David Brown та Paul Cederna.

На сьогодні в Україні такі оперативні втручання ще не виконувались. Запропонований підхід у лікуванні дозволяє значно знизити частоту хронічного та фантомного болю у пацієнтів з ампутаціями, від якого страждають роками.

Щиро вдячні нашим американським колегам за підтримку та можливість вже сьогодні впроваджувати новітні методики лікування в Україні.