14 листопада 2022 р. пройшло засідання студентського наукового товариства кафедри медицини катастроф та військової медицини під керівництвом викладача кафедри Євгена Данченка.

З презентаціями на теми домедичної допомоги під час війни виступили студенти 2 курсу медичного факультету А. Бабак, Д. Карагодіна, С. Гончарова, В. Хаустов, А. Неділько, К. Завгородня, К. Мешкова. Після цього відбулася дискусія та обговорення доповідей студентів. Наукові тези на міжнародну студентську конференцію презентувала студентка 6 курсу Є. Жужгіна.

Керівник СНТ Євген Данченко підбив підсумки 2022 року, докладно зупинився на роботі кафедри медицини катастроф та військової медицини ДДМУ під керівництвом професора Олени Сорокіної. Зокрема, про навчання навичкам домедичної допомоги у військовий час, яке команда кафедри постійно проводить для вчителів шкіл м. Дніпро, працівників Державної служби з надзвичайних ситуацій та Національної поліції України.