18 листопада 2022 року у Дніпровському державному медичному університеті відбувся захист дисертаційної роботи на здобуття ступеня доктора філософії аспіранта кафедри фізичної реабілітації, спортивної медицини та валеології Секретного Володимира Анатолійовича на тему «Ефективність фізичної терапії у хокеїстів після струсу головного мозку» з галузі знань 22 «Охорона здоров’я» за спеціальністю 227 «Фізична терапія, ерготерапія».

Одноголосним рішенням вчена рада затвердила дисертаціну роботу та присвоїла вчене звання доктора філософії В. А. Секретному.

Вітаємо Секретного Володимира Анатолійовича та його наукового керівника доктора мед. наук, професора Неханевича Олега Борисовича з захистом дисертації та бажаємо успіхів у подальшої наукової діяльності!