17 листопада 2022 р., у Міжнародний день студентів, відбулося засідання СНТ за участю кафедр патологічної анатомії, судової медицини та патологічної фізіології (в.о. завідувачки професор О. В. Пославська), пропедевтики дитячих хвороб та педіатрії 2 (завідувачка професор Л. І. Вакуленко), педіатрії 3 і неонатології (завідувачка професор Т. К. Мавропуло).

Головний організатор засідання – доцент Г. С. Короленко. Також були присутні викладачі кафедр О. Ю. Оболонська, А. В. Різник, М. В. Калічевська. Захід пройшов в онлайн-форматі, тривав близько трьох годин і налічував понад 60 учасників.

Викладачі тепло привітали всіх учасників зі святом студентства, згадали видатних вчених-педагогів ДДМУ, побажали молоді успіхів  у навчанні та науковій роботі.

Темою засідання наукового товариства було обрано: «Тезаурисмози та диспротеїнози: етіологія, патогенез, клініко-анатомічні особливості». Учасники висвітлили питання вивчення морфологічних змін та клінічних випадків, обумовлених цими змінами. Доповідь «Муковісцидоз» надала Лейла Гарібова (науковий керівник – Г. С. Короленко), «Клінічний випадок муковісцидозу у дитини» – Варвара Шовкопляс (науковий керівник – А. В. Різник), «Меконіальний ілеус – клінічний випадок» – Марія Мавропуло (науковий керівник – М. В. Калічевська) «Амілоїдоз» – Олена Бондаренко (науковий керівник – Г. С. Короленко), «Булезний епідермоліз» – Анастасія Ткач (науковий керівник – О. Ю. Оболонська).

Засідання СНТ завершилося жвавою бесідою. Учасники ділилися приємними враженнями від почутого й побаченого. Ця зустріч надихнула всіх, мотивувала студентів на подальше успішне навчання й заохотила до участі у щорічних конференціях. Тож кафедри старших курсів чекають у себе нових студентів та бажають успіхів у науковій роботі.