Сьогодні на долю нашої країни випали нелегкі випробування, а отже кожен має тримати свій фронт!

12 жовтня 2022 року Рада студентів ДДМУ оголосила збір коштів на потреби ЗСУ, до якого долучилися студенти, викладачі та співробітники нашого університету, а також всі охочі небайдужі громадяни.

Як повідомив голова Студентської ради  Артем Долуда, збір у 100 000 гривень для Збройних сил України успішно завершений!

Нові зарядні станції Ecoflow River 2 Max для 93 ОМБр «Холодний яр» вже придбані і дісталися місця призначення. Вони будуть забезпечувати наших захисників зв'язком, світлом та теплом. А ще - допоможуть відчути нашу турботу та підтримку.

Дякуємо кожному, хто долучився! Разом - ми сильніші, а перемога вже близько!

Звіт про використання коштів, а також інформацію про нові благодійні акції дивіться на сторінках Студради в Фб та Інстаграм.