Студенти-волонтери нашого університету спільно з танцюристами України організували збір коштів для купівлі автомобілю швидкої медичної допомоги та вже відправили її на передову.

Ініціатори збору - Віталій Каленюк @vitaliy_kalenyuk, студент 5 курсу медичного факультету ДДМУ та танцюрист Євген Борушко @yevgenyborushko зізнаються, що ніколи не могли й подумати, що першою машиною, яку їм доведеться купувати в житті, буде машина швидкої допомоги. Однак війна змінила все – мрії та бажання. І молодь відчайдушно намагається допомогти фронту та тилу задля перемоги України.

Ініціативу підтримали медики та танцюристи, а також всі небайдужі українці. Загалом на придбання, сертифікацію, нотаріальне оформлення та технічне обслуговування автівки було зібрано та витрачено 315 000 грн. Кошти зібрали за 2 дні.

Наразі машина успішно передана військовим лікарям і вже виконує свої завдання на Сході України - там, де зараз найгарячіше.