19 - 22 травня у м. Париж відбулася найбільша та найочікуваніша подія у нефрології в Європі - щорічний конгрес європейського нефрологічного товариства 59th ERA Congress.

Власні наукові дослідження молодої вченої, асистентки кафедри професійних хвороб, клінічної імунології й клінічної фармакології Ольги Олексіївни Бойко, виконані під керівництвом професора Вікторії Всеволодівни Родіонової, були високо оцінені провідними вченими-нефрологами Європи. Попри війну в Україні та тяжкий довгий шлях до Франції, Ольга Бойко знайшла можливість особисто взяти участь у конгресі, блискуче виступити з двома усними доповідями та була нагороджена науковим грантом.

Дніпровський державний медичний університет пишається науковими успіхами наших молодих вчених, їх жагою до знань, бажанням невпинно розвиватися та професійно зростати.