Указом Президента України Володимира Зеленського № 419/2022 «Про відзначення державними нагородами України» з нагоди Дня медичного працівника за значний особистий внесок у розвиток вітчизняної системи охорони здоров’я, надання кваліфікованої медичної допомоги та рятування життя людей в умовах воєнного стану, сумлінне виконання професійного обов’язку доктору медичних наук, професору, завідувачу кафедри оториноларингології ДДМУ О. В. Ковтуненко присвоєне почесне звання «Заслужений лікар України».

Шановний Олександре Васильовичу, щиро вітаємо з отриманням почесної нагороди. Бажаємо найголовнішого – міцного здоров’я, успіхів, натхнення в роботі. Хай ця висока нагорода, шана та повага людей додасть наснаги на нові досягнення в професійній діяльності!

З повагою, професорсько-викладацький склад, колеги та студенти ДДМУ